Авторизация все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
 
  • 19:31 – Резазаде Али: Вопрос Ирана есть вопросом национальной безопасности США, Израиля и всего Ближнего Востока 
  • 13:36 – Миротворці для Донбасу: Генсек ОБСЄ обіцяє підтримку 
  • 11:05 – Стало известно, сколько денег из бюджета потратят на выборы-2019 
  • 19:35 – Допинг-скандал в украинском гандболе: 5 человек отстранены 

Укрспирт: Тема або нова схема (відео)

Після попередньої зустрічі журналістів Today News з Пелюховським А.В. Журналісти Today News та OneNews провели додаткове журналіське розслідування.

Україна в 2018 році знаходиться в дуже складній ситуації. З одного боку - триває конфлікт на сході України, з іншого боку - прийдешні вибори і період політичної нестабільності, з третього боку - економічна ситуація і необхідність виплати близько $ 7.4 млрд за зовнішніми боргами в 2018 році. У такій складній ситуації, країна запланувала проведення безпрецедентної, масштабної "Великої приватизації". Одним з об'єктів Великої приватизації є ДП "Укрспирт".

 

Укрспирт: Тема або нова схема (відео)

 

ДП "Укрспирт" оцінюється експертами в $ 2-5 млрд. Такі судові доручення приватизації ДП "Укрспирт" неодноразово надходило від МВФ. У світлі цих подій поведінка і. о. керівника ДП "Укрспирт" Юрія Лучечко просто шокує! Юрій Лучечко і група, що стоїть за ним - збираються придбати цілу галузь ЗА $ 10 МЛН.! Керівник ГО "Захист i допомога" Андрій Васильович Пелюховскій, що має досвід керівництва чотирма морськими портами, а також був керівником одного з підприємств ДП "Укрспирт" в 2017 році, в своєму інтерв'ю детально описав поточну ситуацію в ДП "Укрспирт". 

 

Факти, які навів Андрій Васильович - шокують:

 

- Юрій Лучечко цілеспрямовано робить банкрутами підприємства ДП "Укрспирт"

 

- Конкурс на місце керівника ДП "Укрспирт" проводиться з порушеннями

 

- Існуюче керівництво ДП "Укрспирт" не зацікавлене приватизувати підприємство по його реальної вартості. Деякі підприємства умисно простоюють

 

- Існуюче керівництво ДП "Укрспирт" скорочує штат і переводить співробітників на трудові договори

 

- Тотальна корупція. Призначаються премії і зарплати для "своїх" людей, які не корелюють з реальною компетенцією і професіоналізмом

 

- На існуючі підприємства оформляються позики і кредити. ДП "Укрспирт" заганяється в борги

 

- Учасники конкурсу знімають свої кандидатури на прохання поточного керівництва ДП "Укрспирт".
 
Вражає уяву той факт, що в.о. керівника ДП "Укрспирт" Юрій Лучечко у всіх інтерв'ю оголошує свою думку про оціночну вартість ДП "Укрспирт", на рівні 10 млн. доларів США. При цьому, запропонований конкурсантом Андрієм Васильовичем Пелюховскій розгорнутий план підвищення оціночної вартості підприємств ДП "Укрспирт" до декількох мільярдів доларів США - навіть не був вивчений, ні комісією, ні представниками керівництва ДП "Укрспирт"!
 
У світлі цих подій, ГО "Захист i допомога" повідомила про події, що відбуваються в ДП "Укрспирт" всіх, кому не байдужий прецедент крадіжки цілої галузі: Президента України Прем'єр-міністра України Главу ВР Генерального прокурора України Секретаря РНБО лідерів провідних політичних партій.


Також, ГО "Захист i допомога" був встановлений контакт і відправлена детальна інформація про ситуації, що склалася керівнику представництва МФВ в Україні.
 
ГО "Захист i допомога" сподівається на те, що при належній увазі всіх громадян України до даного питання, нам вдасться зупинити спробу крадіжки галузі виробництва спирту і значно підвищити дохідну частину бюджету України!

 

 

Читайте також: УКРСПИРТ: Корупційний флірт!

скачать dle 11.0фильмы бесплатно
рейтинг: 
  • Нравится
  • 5
Оставить комментарий
Крав у портах, не дали красти в Укрспирті
Відірвали курву від корита. Так багато зробив що не запустив завод)
Хотів набрати кредитів та втікти
Вся риторика - набрав би кредитів)) Учень Кучми і Кірпи
При Янику сидів у портах пакувався) а тут не дали

Это никакое не расследование. Где факты, кто их проверил, что говорят оппоненты? Как всю эту информацию комментируют в "Укрспирте"?

Дешевый пиар "горе-специалиста" накануне выборов.Не удивительно, что никаким СМИ не интересно.
  • Комментируют
  • Сегодня
  • Читаемое
Мы в соцсетях
  • Facebook