Авторизация все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
 
  • 13:15 – Воробей со львиным аппетитом 
  • 08:29 – ООС: Бойовики застосували гранатомети і кулемети, 1 поранений 
  • 20:20 – В Украине снизили цены на газ для населения: сколько будем платить 
  • 08:30 – "Мариуполь" вышел в третий квалификационный раунд Лиги Европы 

ШОКУЮЧА ПРАВДА «ФЕЙКОВІ ГЕНЕРАЛИ ПОРОШЕНКА»

Title

 

Останній Указ Президента Порошенка щодо присвоєння генеральських звань викликав у громадськості  масу обурення.

 

Велика частина відзначених званням - це логічні рішення, є і люди з заслугами, і з реальним досвідом. Але є і такі, які заслуговують ретельного розслідування з вирішенням питання про кримінальну відповідальність.

 

Зокрема, звання генерал-лейтенанта для начальника озброєння ЗСУ Миколи ШЕВЦОВА - це найбільший скандал і повний абсурд. Справа в тому, що саме Шевцов відповідає за безпеку арсеналів і складів боєприпасів в ЗСУ, це вища посадова особа, яка підпорядковується безпосередньо начальнику Генштабу. І це за час його керівництва Озброєнням були підірвані три найбільших складу боєприпасів стратегічного значення - Балаклія, Ічня та Калинівка, це Шевцов фігурував в звітах всіх комісій з перевірки безпеки арсеналів, як зриває плани, який не виконує розпорядження.

 

ФЕЙКОВІ ГЕНЕРАЛИ

 

Крім того, звання генерал-майора отримав близький товариш радника Президента Юрія Бирюкова - Дмитро МАРЧЕНКО - начальник Головного управління розвитку і супроводу матеріального забезпечення. Найзавидніша кар'єра в цьому генеральському списку у Марченко. У 2015-му він був призначений в званні підполковника на новостворене управління, яке займається організацією держзакупівель ВСУ, а оскільки дана посада була внесена до розкладу як генерал-лейтенантська, звання полковника і генерал-майора було присвоєно стрімко. Полковник в 2017-м - і вже генерал-майор в 2019-м. Зрозуміло, що не без участі Бірюкова.

 

ФЕЙКОВІ ГЕНЕРАЛИ

 

Ну а присвоєння звання контр-адмірала начальнику логістики ВМС України Ігорю СТУПНИЦЬКОМУ, фактично дискредитує  Міністерство оборони в цілому, порушує всі норми моралі. 

 

ФЕЙКОВІ ГЕНЕРАЛИ ФЕЙКОВІ ГЕНЕРАЛИ

 

Сам Ступницький не скриває свої дружні стосунки з генералом-армії Свідою І.Ю., який вхожий практично в усі кабінети та вирішує кадрові питання в Одеському гарнізоні і не тільки.

 

ФЕЙКОВІ ГЕНЕРАЛИ

 

Посилання 1

 

Посилання 2

 

Незрозуміло ким та яким чином, після декількох шумних журналістських розслідувань та не знятих останніх стягнень від Міністра оборони України,  готовилось подання на Ступницького про присвоєння вищого офіцерського звання.

 

Зазначеного військовослужбовця, який своє елітне житло та дорогі автівки оформив на тещу пенсіонерку, а також після гучного скандалу з полігоном «Широкий Лан» та інших подій, в липні минулого року було заховано  на посаду заступника командувача Військово-Морськими Силами з логістики з присвоєнням військового звання капітан 1 рангу, де Ступницький буквально зразу ж м’яко кажучи «обделался».

 

19 грудня 2018 року наказом Міністра оборони України № 194 КП за неналежну організацію контролю за станом продовольчого забезпечення у військових частинах ВМС України, заступнику командуючого ВМС України з логістики капітану 1 рангу СТУПНИЦЬКОМУ І.В. оголошено «СУВОРУ ДОГАНУ».

 

ФЕЙКОВІ ГЕНЕРАЛИ ФЕЙКОВІ ГЕНЕРАЛИ ФЕЙКОВІ ГЕНЕРАЛИ

 

Крім того, за результатами перевірки внутрішнього аудиту  ЗС України окремих питань наявності, використання та списання  матеріалів, 2 травня 2019 року наказом Міністра оборони України № 74 КП заступнику командуючого ВМС України з логістики капітану 1 рангу Ступницькому І.В., за незадовільну організацію контролю ведення обліку, правильного зберігання, здійснення контроль за доцільним використанням матеріальних засобів, оголошено «СУВОРУ ДОГАНУ».

 

ФЕЙКОВІ ГЕНЕРАЛИ ФЕЙКОВІ ГЕНЕРАЛИ ФЕЙКОВІ ГЕНЕРАЛИ ФЕЙКОВІ ГЕНЕРАЛИ

 

Відповідно ст. 32  Закону України «Про Дисциплінарний статут ЗС України» визначено, що військовослужбовець, що має дисциплінарні стягнення, заохочується шляхом зняття накладеного раніше стягнення. Право знімати дисциплінарні стягнення належить тому командирові, який їх накладав, та його прямим начальникам. Одночасно військовослужбовцю може бути знято лише одне дисциплінарне стягнення.

 

З урахуванням викладеного, у зв’язку із наявністю декількох не знятих дисциплінарних стягнень від Міністра оборони України за невиконання своїх прямих службових обов’язків, вважаємо, що п. 4 Указу Президента України № 183/2019 від 3 травня 2019 року «Про присвоєння військових звань» щодо присвоєння військового звання контр-адмірала капітану 1 рангу СТУПНИЦЬКОМУ Ігорю Васильовичу - заступнику командувача з логістики - начальнику логістики Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України підлягає СКАСУВАННЮ.

 

Щодо інших осіб просимо Вас ініціювати проведення перевірки (розслідування) щодо законності присвоєння військових звань зазначеним вище особам. 

 

скачать dle 11.0фильмы бесплатно
рейтинг: 
  • Нравится
  • 0
Оставить комментарий
  • Комментируют
  • Сегодня
  • Читаемое
Мы в соцсетях
  • Facebook