Авторизация все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
 
  • 19:31 – Резазаде Али: Вопрос Ирана есть вопросом национальной безопасности США, Израиля и всего Ближнего Востока 
  • 13:36 – Миротворці для Донбасу: Генсек ОБСЄ обіцяє підтримку 
  • 11:05 – Стало известно, сколько денег из бюджета потратят на выборы-2019 
  • 19:35 – Допинг-скандал в украинском гандболе: 5 человек отстранены 

У Франції власників теплиць закликають перейти на біологічний захист рослин і застосування джмелів для запилення

На проведеному в червні 2018 року в Дюссельдорфі (Німеччина) Міжнародному томатному форумі представниця французької організації виробників Prince de Bretagne Марина Богард розповіла про новий підхід до пропозиції томатів на ринку. У Франції томати є одним з найбільш споживаних овочів, але регулярні негативні відгуки в пресі про гліфосат або неонікотиноїди викликають тривогу у споживачів.

У Франції власників теплиць закликають перейти на біологічний захист рослин і застосування джмелів для запилення

 

Повідомляє agrarii-razom.

 

У Франції зараз дуже гостро дискутується застосування засобів захисту рослин при виробництві плодоовочевої продукції. Споживачі все більше бояться забруднення продукції залишковими кількостями пестицидів, навіть якщо вони відповідають нормам ГДК (гранично допустима конценрація). Тому члени Prince de Bretagne вирішили повністю відмовитися від застосування інсектицидів в теплицях і замінили їх ентомофагами.

 

У 2017 році за підтримки Міністерства сільського господарства була розпочата програма Dephy Ecophyto. Її мета - допомогти власникам теплиць повністю перейти на біологічний захист рослин і застосування джмелів для запилення.

 

Саме по собі застосування біологічних засобів захисту рослин не нове, це робиться у Франції, як і в багатьох інших країнах, вже більше 20 років. Однак організація виробників зробила те, чого досі ніхто не робив. Вона створила бренд «100% Nature & Saveurs» ( «100% природа і смак») для томатів, вирощуваних без застосування хімічних інсектицидів. Під цим брендом пропонується близько 30 найменувань різних томатів. Для нього була створена особлива упаковка, а в маркуванні вказується «Без пестицидів».

 

Виробників томатів не тільки строго контролюють, а й навчають веденню моніторингу популяцій шкідників і ентомофагів. Крім того, їх навчають контролювати параметри мікроклімату в теплиці і регулювати їх таким чином, щоб створити максимально сприятливі умови для вирощуваних рослин, адже і температура, і відносна вологість повітря можуть як сприяти розвитку шкідливих організмів, так і стримувати їх. Поки що рано судити про економічний успіх нової програми, але торговельні мережі і споживачі прийняли її дуже добре.

 

Читайте також: До України наближається аномальна спека, що побила всі рекорди на планеті

скачать dle 11.0фильмы бесплатно
рейтинг: 
  • Нравится
  • 0
Оставить комментарий
  • Комментируют
  • Сегодня
  • Читаемое
Мы в соцсетях
  • Facebook