Авторизация все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
 
  • 19:33 – WorldTradeCenter в України 
  • 08:29 – ООС: Бойовики застосували гранатомети і кулемети, 1 поранений 
  • 20:20 – В Украине снизили цены на газ для населения: сколько будем платить 
  • 21:37 – Динамо переиграло Шахтер и возглавил таблицу УПЛ 

Що таке сучасна мажоритарка на прикладі Олександра Третьякова?

Що таке сучасна мажоритарка на прикладі Олександра Третьякова?
...Український виборець не дуже розбирається в політиці, а тим паче в політиках, які полюбляють перефарбовуватися після кожних виборів. Вже не кажучи про кардинальну зміну риторики від опозиційної до провладної. Олександр Третьяков поєднав у собі всі якості справжнього українського політикана, який більше 15 років «працює» у ВР. Після революції 2004 року він був членом партії «Наша Україна», якою керував Ющенко, а головним опонентом був Янукович та «Партія Регіонів» (сучасний Опоблок або БПП). Тоді пан Третьяков  був проти Януковича та його поплічників, які хотіли сфальсифікувати вибори та захопити владу. Але політика жорстка річ, яка не шкодує людей (яких легко підкупити або залякати). Що ж зламало Третьякова, який перейшов від опозиціоного політика до провладного?Як він так швидко забув про тих, хто створював «Партію Регіонів», а пізніше проводив фальсифікацію по всій країні.
А ось Вам аналіз декларації цього ж кандидата.
У 2014 році він знову балотується до Верховної ради за мажоритарним округом 219 в Києві (район Святошин), звісно перемагає.Потім одразу вступає до провладної фракції «БПП», яку створив бізнес товариш Януковича та співзасновник «Партій Регіонів» — Петро Олексійович Порошенко. Третьяков звісно підтримує коаліційну угоду, яку підписали наприкінці 2014 року, (ту яку виконати не змогли). Однин з найголовніших пунктів в цій угоді — це новий виборчий кодекс, який передбачає зменшення прохідного бар’єру до 2%, відкриті списки та відміну мажоритарки. Коли у 2017 році почалося голосування «Про проект Виборчого кодексу України (№3112-1)», то Третьяков «утримався» та не проголосував «За» відміну мажоритарки, яка його рятує багато років. Натомість з радістю підтримав законопроект Юрія Луценка, який передбачає фінансування політичних партій.

Завдяки цьому закону, який пролобіював олігарх Порошенко, його фракція отримала за 4 роки 450 млн грн з державного бюджету, а НФ трішки менше.
Сам Третяков стає керівником комітету ветеранів та осіб з інвалідністю. Що ж відбувається потім?
Війна з Росією приносить свої корективи, які кардинально вплинули на багатьох політиків. Всі починають паразитувати на війні — це і політичний піар, заробляння грошей, використання ветеранів у власних політичних або фінансових цілях. Третьяков теж зрозумів, що на цій темі можна непогано паразитувати. Він підтримує деяких ветеранів, лобіює окремі законопроекти та поправки, які начебто, направлені на покращення життя для інвалідів війни з Росією. Це одна сторона медалі, а що з іншої? Депутат не забуває підтримувати всі ініціативи своїх колег по фракції БПП або друзів з Народного Фронту. Він залюбки підтримує призначення прим’єр міністра Яценюка та Гройсмана, голосує за призначення одіозних міністрів Авакова, Насалика, Омеляна, Петренка та інших. За останні 5 років кількість корупційних скандалів, які пов`язані з цими партіями просто зашкалює. Суми дуже різні, від 10 млн гривень на рюкзаках, аж до 2 млрд гривень на «Стіні Яценюка». Пан Олександр  не дуже помічав ці скандали, які можна розцінювати, як державну зраду у військах час. Зараз Третьяков робить вигляд, що він не підтримував цих людей та провальні «реформи». Чомусь на зустрічах з виборцями забуває згадати про БПП, яка зараз називається «Європейська Солідарність». Ніяк не афішує свої дорогоцінні годинники, які коштують десятки тисяч доларів. Елітні автомобілі, які були придбані у той час коли  волонтерів продовжували допомогати військовим на фронті.  Наприклад «Maserati Levante», яка була випущена у 2017 році, а через пару місяців придбана Третьяковим за орієнтовну суму у 10 млн грн.
Сьогодні депутат  активно засипає свій округ грошима: тонни агітації, сотні агітаторів,  десятки біг-бордів по всьому району, підкуп виборців.Нащо це людині, яка так багато зробила для свого округу. Якщо вірити його словам  він за останні 5 років залучив 60 млн грн.

Третяков — це хороший приклад мажоритарщика, який може грабувати або підтримувати тих, хто грабує Україну.Вкотре балотуватися до Верховної Ради, при цьому роблячи вигляд, що ти найчесніша людина в парламенті. 21 числа люди зроблять свій вибір,час покаже  наскільки цей вибір був правильним.

Нащо людині, яка так багато зробила для свого округу, якщо вірити словам Третьякова він за останні 5 років залучив 60 млн грн. Додатково витрачати десятки мільйонів гривень на компанію? Питання риторичне...
Третяков — це хороший приклад мажоритаршика, який може грабувати або підтримувати тих, хто грабує Україну, а потім знову балотуватися до Верховної Ради, при цьому роблячи вигляд, що ти найчесніша людина в парламенті, яка не підтримувала негідників. Чи зроблять люди правильний вибір — це питання залишається без відповіді...

 

скачать dle 11.0фильмы бесплатно
рейтинг: 
  • Нравится
  • 4
Оставить комментарий
  • Комментируют
  • Сегодня
  • Читаемое
Мы в соцсетях
  • Facebook